32 KANAL KAYIT CİHAZI


32 KANAL KAYIT CİHAZI

32 Kanal Kayıt Cihazı

32 kanal kayıt cihazı evinizin ve iş yerinizin güvenliğini bir üst seviyeye çıkarıyor. Gerçek zamanlı kayıt yapabilme özelliği ile güvenlik konusunda içinizi ferahlatacak yegane güvenlik teçhizatıdır. Hem canlı izleme hem de kaydetme özelliği ile 7/24 aktif bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda geri izleme eklentisi istediğiniz zamana, istediğiniz saate geri sardırarak olayların akıbetini anlamanıza olanak sağlıyor.
Dijital kayıt cihazlarının en önemli özelliklerinden biri olan ‘’HDD’’ sayesinde uzun süre kayıt alma 32 kanal kayıt cihazı ile de müşterilerine sunuluyor. Sadece gündüz kayıt almayı değil aynı zamanda gece de kayıt almayı profesyonel bir şekilde yapan 32 kanal kayıt cihazı, görüntüleri ve sesleri en net olabilecek şekilde kayıtlarına alıyor.
Bu cihazlar istenilen günlerde ve saatlerde çalışabilmesi amacıyla da otomatik zamanlayıcı özelliğini kullanıyor. Boş yere çalışıp enerji israflarından sizleri kurtarıyor. Kayıt cihazı, panellerindeki birçok özellik ile size tek düze bir kullanıcı deneyimi sunmuyor. USB eklentisi ile kayıtlarınızı istediğiniz zaman yedekleyerek birçok görüntünün varyantlarını elinizde tutabilirsiniz.

32 Kanal Kayıt Cihazı Nedir?

32 kanal kayıt cihazı kamera sayısının çok ve adetli olduğu projelerde kullanılır. Genellikle siteler, apartmanlar,iş yerleri, oto parklar, antrepolar, fabrikalar, imalathaneler gibi çok sayıda güvenlik kamerası kullanılan yerlerde tercih
sebebidir. 32 kanal kayıt cihazı 32 adet kamera girişi vardır. Bu girişlerle birlikte kayıt cihazı türüne göre ses girişleri mevcuttur. 32 kanal dvr kayıt cihazı 2 yada 4 harddisk takılabilme özelliğine sahiptir. Bu kayıt cihazları marka ve 
modeline göre fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ayrıca yüksek fiyatları vardır.

32 Kanal Kayıt Cihazı Nerelerde Kullanılır?

32 kanal kayıt cihazı iş yeriniz veya konutunuz için kurdurduğunuz güvenlik kameraları ile gelen görüntüyü kaydetmenize olanak sağlar. Ses ve görüntüyü yedekleyen kayıt cihazları, daha sonradan tekrardan oynatabilme özelliği ile de donanımlı bir güvenlik cihazıdır.
32 kanal kayıt cihazı bireyin ihtiyacına ve CCTV sisteminin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Peki CCTV sistemi nedir? CCTV sistemi, kameralar yardımı ile alınan görüntüleri ve sesleri belli bir yere ileten sistemin kendisidir. Kelime anlamı olarak CCTV, Türkçe olarak kapalı devre televizyon anlamına gelmektedir.
Birçok yerde kullanılan CCTV, trafik denetlemelerinin olmazsa olmazlarındandır. Bireysel olarak da kullanım alanı bulunan CCTV, kişisel güvenliğin sağlanması hususunda da 32 kanal kayıt cihazı ile desteklenerek bireyin güvenliğini emin ellerde tutar.
Kayıt cihazları bireyin isteğine göre şekillenebilir. CCTV alt yapısında genelde 4, 8, 16 veya 32 Kanal DVR çeşitleri kullanılır. İşletmenize veya konutunuza göre DVR sayısını arttırabilirsiniz.


32 Kanal Kayıt Cihazı Fiyatları

32 kanal kayıt cihazı genel anlamada 4,8 ve 16 kanallarına bakarak fiyatı en yukarıda olan kayıt cihazlarıdır. Tabii ki bu fiyat aynı markanın ürünlerinden karşılaştırarak söyleyebilir. 32 kanal kayıt cihazı fiyatları çeşitli sitelerde farklı fiyatlarda bulunabiliyor. Hikvision ve Haikon markaları bu hem kalite hem de fiyat bakımından farklarını ortaya koyuyorlar.


32 Kanal AHD Kayıt Cihazı

32 kanal AHD kayıt cihazı, tüm kameraların kullanımına açıktır. Çift hard diskli olarak üretilen kayıt cihazı hem anolog kamera kullanımına hem DVR kamera kullanımına hem de İP güvenlik kamerası kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.
1080 P’ye kadar çözünürlük sağlayan 32 kanal AHD kayıt cihazı, Full HD bir kayıt alma işlemini gerçekleştirir. Görüntü sıkıştırma özelliği ile de videolar daha fazla kayıt altında tutarak sizlere bir kayıt cihazının verebileceği en yüksek memnuniyeti sunar.
HDD kayıt cihazlarında vazgeçilmez bir donanımdır. Bunun sebebi de  HDD’nin daha uzun süre kayıt almayı mümkün kılmasıdır. 6 TB’ya kadar harddisk ile beraber gelen 32 kanal AHD kayıt cihazı, panellerinde bulunan HDMI ve VGA çıkışları ile istediğiniz marka ve modeldeki monitörünüze yansıtma yapabilirsiniz.
Setup olarak Türkçe ara yüzü ile gelen kayıt cihazı, ilk kullanımında sizlere zorluk çıkartmaz ve kolay bir şekilde kayıt alma işleminize geçmenize zemin hazırlar. Uzaktan görüntü kayıtlarınızı izlemeniz de 32 kanal AHD kayıt cihazı ile birlikte geliyor.
Diğer kanal kayıt cihazları ile benzer arayüz kullanımına ev sahipliği yaptığı gibi yine benzer  işletim sistemi olarak Linux’u kullanıyor. İstediğiniz zaman SD görüntüye geçebileceğiniz gibi istediğiniz zaman da HD bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kolay ara yüzü ile izleme penceresinde bu tür imkanlara ile sahip olabilirsiniz.

32 Kanal AHD Kayıt Cihazı Fiyatları?

32 kanal AHD kayıt cihazı fiyatları, Analog High Definition desteklemesiyle çeşitli sitelerde fiyat farkı olsa da 4.000 TL ve 7.000 TL arasında değişiklik gösteriyor. Dvr kayıt cihazı özelliklerinde hibrit, h265, ses girişli olması, marka yada kalitesine göre de fiyatları etkileyen unsurlardır.

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

GÜNCEL FIRSATLARIMIZDAN HABERDAR OLMAK İÇİN KAYIT OLUN!

İcom Güvenlik Teknolojileri © 2024 - Copyright.
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?