KAMERA BUATI


KAMERA BUATI


Kamera buatı dış ortamlarda kamera soketlerinin yağmurdan ve tozdan korunması adına kutu içerisinde muhafaza edilmesi sağlanır. Bu nedenle buat kullanımı son derece yaygındır. Kamera buatı kullanımı ileride oksitlenme sebebiyle meydana gelebilecek sorunların önüne geçilmesi açısından son derece önemlidir. Bunun yanında iç ortamlarda kameranın bağlantı soketleri ile adaptörü montaj yerinde kötü bir görünüm oluşmasına sebebiyet verebilir.

Soket ve adaptörün buat içerisine alınması montaj yerinin çok daha estetik görünmesine yardımcı olur. Kameraların buat üzerine monte edilmesi kameranın montaj zemininden korunmasını sağlar. Montaj alanlarının metal olması ya da montaj bölgesinde metal bir iskelet bulunması kameranın bu kısımdan kaçak enerji almasına neden olabilir. Kamera buat kullanımı bu gibi istenmeyen durumların önüne geçecektir.

Kamera Buat Montajı

Kamera buat montajı son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu işlem sayesinde kablo kirliliği gibi istenmeyen durumlar ortadan kalkar. Bunun yanında kamera buatı sayesinde simetrik bir kurulum sağlanmış olur. Bu ürünlerin montaj işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Kamera buatının tam yalıtım özelliği vardır.

Görsel anlamda çirkin bir görünüm meydana gelmesine engel olur. Her türlü kamera ile uyumlu buat bulmak mümkündür. Bunun yanında hareket sensörüne de rahat bir şekilde bağlanabilir. Özel plastik malzemeleri sayesinde yanmaya karşı geciktirme özelliği vardır. Kamera buat kutusu hem içerde hem de dışarda rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Montajının kolay olması ve her kamera tipine uygun olması nedeniyle her projede rahat bir şekilde kullanılabilir.

Cambox buat yağmur ya da kar gibi istenmeyen durumlardan etkilenmeme özelliğine sahiptir. Su geçirmez özelliği bulunduğu için kameraların en iyi şekilde korunmasına yardımcı olur. BNC bağlantılarının yıpranarak kameraya zarar vermesine engel olur. Bunun yanında darbeye dayanıklı olma özelliği de vardır. Her türlü kamera tipi ile birebir uyumlu olma özelliğine sahiptir.

Kamera Buat Fiyatı

Kamera buat fiyatı ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Buatların çeşitli özelliklere sahip modelleri bulunur. Hacimli ve yüzeyli buat modelleri kapağı ile satışa sunulur. İnce ve montaj yüzeyi daha küçük olan buat modelleri de bulunur. Bunların farklı renk grupları da vardır. Kamera buatları geniş yüzeyleri ve sağlam yapıları ile dikkat çeken ürünlerdir.

Rbox buat en çok tercih edilen buat modelleri ile bilinir. Montaj buatlarının farklı renklere sahip modelleri olduğundan bunlar arasından kolaylıkla tercih yapmak mümkündür. Bu ürünler kare şekilli ya da farklı geometrik şekillerde olabilir.

Kamera Buatı Ne İşe Yarar?

Kamera montaj buatı özellikle dış ortamlarda tercih edilen bir aparat olma özelliğine sahiptir. Kameraların çeşitli dış etmenlerden korunmasına yardımcı olur. Bu sayede kameralar toz ya da su gibi istenmeyen durumlardan etkilenmezler. Bu şekilde kameralar zarar görmeden uzun yıllar rahat bir şekilde kullanılabilir.

Kamera buatı dış ortamda kullanıldığı kadar iç ortamda da tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çünkü bu ürünler kameranın soket ve adaptörünün gizlenmesine yardımcı olur. Kablo görüntüsü estetik görünmediği için buat kullanılarak daha estetik bir görünüm elde edilebilir. Bunun dışında kameranın çeşitli dış etmenlerden korunması da sağlanır.

Kamera Buat Kutusu

Kamera buat kutusu kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretildiği için kameraların en iyi şekilde korunmasına yardımcı olur. Buat kutuları hem kameranın korunmasını sağlar hem de kabloların kötü görünümüne engel olarak estetik bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Bu açıdan günümüzde kameraların montajında tercih edilen aparatlar arasında yer alır. 

Gösterilen: 1 ile 31 arası, toplam: 31 (1 Sayfa)

GÜNCEL FIRSATLARIMIZDAN HABERDAR OLMAK İÇİN KAYIT OLUN!

İcom Güvenlik Teknolojileri © 2024 - Copyright.
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?